Sea Sweet Home

  • 52 m²
  • 2 ložnice
  • 1 koupelna
  • 5 hostů
  • 3 postele

Umístěný ve čtvrti Marebello v 6 minutách chůze od Bagni 101-102 Lupi di Mare, 52 m² apartmán Sea Sweet Home se může ubytovat až 6 hostů. Tento 2-pokojový apartmán má terasu, 1 koupelen a kuchyňku.

Z pokojů je možnost shlížet dolů na zahradu.

V tomto apartmánu jsou možné živá hudba.

Apartmán má umístění na pobřeží, v níž se nachází Green Beach 107 v docházkové vzdálenosti. Augustův oblouk lze zastihnout za 10 minut jízdy, zatímco letiště Mezinarodni letiste Federica Felliniho je vzdálené 5 km. Hosté mohou ochutnat jídla severo-italské v místě typu pizzeria Atto Secondo, vzdálené 150 metrů. Nejbližší autobusová zastávka Brindisi je od majetku vzdálena pouhých 450 metrů.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Sea Sweet Home Rimini
Margherita 8 Apartment - Ground Floor
Cena pouze pro mobilní zařízení

Margherita 8 Apartment - Ground Floor

83 m od ubytování
USD 273 USD 246
za noc
Dre Marena
Cena pouze pro mobilní zařízení

Dre Marena

8.6
Vynikající 35 recenzí
138 m od ubytování
USD 68 USD 61
za noc
Appartamento Fabio&Sabrina
Cena pouze pro mobilní zařízení

Appartamento Fabio&Sabrina

166 m od ubytování
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Mezinarodni letiste Federica Felliniho
    3,3 km

    Vlaková nádraží

    Stazione Rimini
    3,6 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkoviště

    Aktivity

    • Windsurfing
    • Kanoistika
    • Bowling

    Služby v ubytování

    • Obchodní služby
    • Šťastná hodinka

    Možnosti stravování

    • Venkovní jídelní kout

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    Rekreace

    • Pláž
    • Akvapark
    • Živá zábava
    • Zahrada

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • Sedací kout
    • Terasa
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka
    • Toaletní potřeby zdarma

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Detektory kouře
    • Hasicí přístroje
    • Přístup pomocí klíče

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 16:00 do 22:00
    Odhlášení: od 10:00 do 11:00
    Číslo licence099014-AT-00407,IT099014C2HQ6N37MX
    Často kladené otázky
    • Jaké známé atrakce jsou v blízkosti tento plážový apartmán Sea Sweet Home apartmán?
      Mezi oblíbená místa poblíž tento plážový apartmán Sea Sweet Home apartmán patří mimo jiné Tibériův most, Malatestův chrám, Green Beach 107.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Sea Sweet Home apartmán?
      Cena pronájmu apartmán Sea Sweet Home apartmán je 124 €.
    • Můžeme zaparkovat auto poblíž apartmán Sea Sweet Home?
      K apartmán Sea Sweet Home patří parkování na soukromém parkovišti zdarma pro hosty.
    • Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti toto ubytování typu apartmán?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace Red Devil Pub a Risto Food Pizza, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • Je v toto plážové ubytování k dispozici internet?
      Ano, toto plážové ubytování nabízí Wi-Fi.
    • Jaká je velikost tento plážový apartmán Sea Sweet Home apartmán?
      Tento plážový apartmán Sea Sweet Home apartmán má celkovou výměru 52 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Mezinarodni letiste Federica Felliniho
    3,3 km

    Vlaková nádraží

    Stazione Rimini
    3,6 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Sea Sweet Home Rimini

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít